پرسش و پاسخ

لطفاً قبل از مطرح کردن سوال خود، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- اگر تا کنون موضوعات این وبلاگ را مطالعه نکرده​اید و یا از این وبلاگ بازدید نکرده​اید، لطفاً بخش مربوط به "موضوعات وبلاگ" را بررسی کنید شاید جواب سوال شما در یکی از موضوعاتی که تا کنون پست شده، و یا در نظرات مربوط به آن موضوع، موجود باشد.

2- اگر سوال شما مرتبط با یکی از موضوعات موجود است و امکان پرسیدن آن به صورت عمومی وجود دارد، لطفاً آنرا در قسمت نظرات مربوط به همان موضوع مطرح کنید تا انسجام مطالب حفظ شده و در آینده نیز برای دیگران قابل استفاده باشد.

3- سوال خود را به آدرس ozland [at] y7mail [dot] com ارسال نماييد.

4- محتوای سوال، نام و سایر اطلاعات شما در این صفحه به نمایش گذاشته نخواهد شد اما ممکن است با توجه به موفقیت آتی این قسمت از وبلاگ تحت عنوان پرسش و پاسخ، برخی از سوالات و پاسخها (بدون ذکر نام و مشخصات کسی که آن را پرسیده است) برای مراجعه دیگران در آینده در این قسمت قرار داده شود.

5- با توجه به اينکه پروسه مهاجرت من در فاصله سالهاي 2008 تا 2010 و توسط وکيل انجام شده، اطلاعات من در اين خصوص نه کامل است و نه به روز. اگر سوال مرتبط با روند مهاجرت داريد و يا ميخواهيد براي مهاجرت شروع و اقدام کنيد، توصيه ميکنم به اين بخش مراجعه نماييد.

5- لطفاً از پرسیدن سوالاتی که مربوط به حریم خصوصی من می​شود (سوالاتی از قبیل نام من، آدرس محل سکونتم، صفحه فیس بوکم و ...!) خودداری کنید.

سلب مسئولیت:

1- علیرغم اینکه دوست دارم از این طریق به دیگران کمکی بکنم، اما فعالیت بر روی این وبلاگ و به خصوص این قسمت از وبلاگ، فعالیتی جدای از حرفه و پیشه من بوده و جزء اولویتهای اول زندگی​ام نخواهد بود.

2- پاسخهای ارسال شده برای سوالات نیز همانند مطالب درج شده در این وبلاگ، تماماً حاصل تجربیات شخصی و نظر شخصی من است و اصل قانونی قابل استناد نخواهد بود (مگر ​آنکه در شرایط خاص به مرجع  و منبعی قانونی استناد شده باشد). لذا ممکن است تجربه حاصل شده، برای افراد دیگر قابل استناد نبوده و نتیجه یکسانی نداشته باشد. لذا تصمیم گیری نهایی در خصوص مطالب ارائه شده، به عهده خود شما خواهد بود.

توجه: محتویات مطالب این صفحه ممکن است تغییر کند.

/ 0 نظر / 24 بازدید