آخر دنیا... استرالیا

قصه مهاجرت و خاطرات من

کتاب Ace the IELTS فارسی! دانلود کنید حالش رو ببرید!

سلام
آره درست خوندین! با خودم فکر کردم همه که اینترنت بدون محدودیت ندارن بیان بشینن اینجا سه ساعت مطالب رو از توی وبلاگ بخونن. اصلاً شاید یک عده براشون خوندن مطلب به این صورت آسون نباشه. این شد که ترجمه کتاب رو PDF کردم و براتون میذارم که ازش استفاده کنین. برای Save کردن فایل، روی لینک زیر right click و save target as (در صورتیکه از Internet expolrer استفاده می کنید) و right click و Save link as (در صورتیکه از Firefox استفاده می کنید) رو انتخاب کرده و فایل رو Save کنید. ممکنه برای باز کردن فایل پیغامی بهتون داده بشه. اگر اینطور شد، اول Acrobat reader رو باز کنید و بعد فایل رو از توی اون Open کنید. حجم فایل هم ۵٣٩ کیلوبایت بیشتر نیست.

چندتا خواهش:
1- هر کسی که این کتاب رو برداشت و استفاده کرد، ازش خواهش میکنم بیاد و توی قسمت نظرات همین پست، نظرش رو عنوان کنه. اگر مشکلی یا چیز دیگه ای هم توی کتاب بود همینجا بهم بگین. من نظرات این پست رو نمایش نمیدم تا فکر نکنین که میخوام خودنمایی کنم یا هر چیز دیگه ای، دلیل دیگه ای برای خودم دارم.
2- این کتاب رایگان هست. بنابراین اگر دیدین مفید هست، حتماً خود فایل یا لینک فایل رو برای استفاده کسانی که فکر میکنید ممکنه به دردشون بخوره بفرستید تا استفاده کنند.

پی نوشت:
بعد از سه سال و اندی که از این پست داره میگذره، این رو باید اضافه کنم که دوستان زیادی در این مدت به من لطف داشتن و از این ترجمه تشکر کردند و گفته اند که براشون مفید بوده و ...، اما متاسفانه تا به امروز در موارد متعددی شاهد بوده ام که علیرغم خواهشی که کرده بودم، این فایل در بعضی سایتها به اسم خودشون قرار داده شده، یا منبعش ذکر نشده و یا بدتر از اون، برای فروش گذاشته شده! راستش نمیدونم چی بگم... فقط میتونم بگم برای اون افراد متاسفم که حقوق دیگران رو رعایت نمیکنند. من که نخواستم نفع مادی از این کار عایدم بشه و فقط قصدم کمک بوده و همین که ببینم واقعاً این کتاب به درد کسی خورده، برام از صد تا نفع مادی ارزشش بیشتره. کاش اون دوستان حداقل به یک درخواست کوچکی که کرده بودم احترام میذاشتن! فکر میکنم این حداقل چیزیه که یک انسان به عنوان شعور اولیه باید داشته باشه!

ببخشید که یک کمی بی ادبی کردم، امروز واقعاً وقتی فایل ترجمه کتاب رو به همراه یکسری فایل دیگه برای فروش دیدم، خیلی عصبانی شدم!

از همه شما که به من لطف داشته اید و دارید ممنونم

لینک دانلود فایل ترجمه شده کتاب Ace the IELTS

 

 


 

 

+ Joe ; ٩:٥٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/۱۱/۱
comment نظرات ()