آخر دنیا... استرالیا

قصه مهاجرت و خاطرات من

آمادگی قبل از امتحان

شما هر چقدر هم که دانش زبان انگلیسی تون خوب باشه، باز هم نیاز به یک چیز خیلی مهم دارین: آشنا شدن با محیط امتحان. امتحان آیلتس نسبتاً طولانی هست و چون جزء یکی از چیزهایی هست که قطعاً توی زندگیتون تاثیر گذار هست و از طرفی برای این امتحان هزینه نسبتاً زیادی صرف میشه (هم در ایران و هم برای اونهایی که خارج از کشور امتحان میدن) لذا دلشوره و استرسی که آدم توی اون روز داره و اینکه چندین و چند نفر هم مثل شما در این امتحان شرکت کرده اند و همچنین تاثیر یکسری عوامل خارجی (مثل صدای صندلی، عطسه یا سرفه بغل دستی تون و ...) میتونه دست به دست هم بده و عاملی برای عدم موفقیت شما با توجه به تسلط تون به زبان بشه. بنابراین توصیه میکنم قبل از موعد امتحانتون حداقل یکبار (اگر تونستید بیشتر) با حضور در یک امتحان شبیه به امتحان اصلی، علاوه بر محک زدن خودتون، در شرایطی نسبتاً شبیه به امتحان قرار بگیرین. یکی از این مراکز اینجا هست:
خیابان ولیعصر - روبروی پارک ملت - خ کاج آبادی - موسسه آریانپور - تلفن: ٢٢٠٣١٣۴٩ و ٢٢٠٣٧۵۵۵ .  آزمون روزهای جمعه ساعت ١٠ برگزار میشه و تا قبلش میتونید حضوری و با پرداخت ۵٠٠٠ تومان ثبت نام کنید. امتحان شامل Listening - Reading - Writing هست و Speaking نداره. جواب امتحان رو هم روز دوشنبه بعد از ظهر هفته بعدش میتونید زنگ بزنید و بگیرید. البته این جواب خیلی ملاک نیست ولی خوب از هیچی بهتره. توصیه من رو جدی بگیرید چشمک

+ Joe ; ٦:۳۳ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٧/٤/۳٠
comment نظرات ()

اسس شدم! هوراااا

سلام.ببخشید یه چند وقتی پیدام نبود. عوضش با یه موضوع توپ و خبرهای خوب آپ میکنم:
 امروز صبح بعد از 10 سال بالاخره رفتم و اصل لیسانسم رو از دانشگاه گرفتم. بعدش تا اومدم و  پارک کردم که برم توی شرکت،از دفتر وکلیم بهم تلفن زدن و تبریک گفتن. جواب اسسمنتم اومده بود و پذیرفته شده بودم. خدایا شکرت. کلی خوشحال شدم. رفتم توی سایتشون و نامه اسسمنتم رو دیدم. ٢٧ جون ٢٠٠٨ تاریخ نامه هست و من بعنوان Network Security Specialist پذیرفته شدم. خدا جون این آیلتس رو هم بگذرونیم دیگه تو سرازیری می افتم و گازش رو تخته میکنم... لبخند امروز روز خوبی بود با خبرهای خوب امیدوارم برای شماها هم امروز روز خوبی بوده باشه. من که خوشحال بودم (هنوز هم هستم البته چشمک)

+ Joe ; ٥:٤٥ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٧/٤/۱۳
comment نظرات ()